Здійсдненна мрія

У 2021 році в кінотеатрах багатьох країн світу було показано чудовий фільм режисера Олени Попович «Людина Божа» з Арісом Серветалісом, Олександром Петровим та Міккі Рурком у головних ролях. Після цього у духовенства та мирян Корейської Православної Митрополії з’явилося бажання організувати показ цього фільму і в Кореї, щоб якнайбільше корейців дізналися про життя святого Нектарія Егінського.
Православні корейці особливо шанують святителя Нектарія з 1990-х років, коли до Кореї була доставлена  частиця його святих мощей. Пізніше у книзі, випущеній Видавництвом Православної Митрополії Кореї, було опубліковано житіє святителя.
Усі, хто дивився фільм із корейськими субтитрами в неділю, 30 жовтня 2022 року, в кінотеатрі Daehan Multiplex Theater у Сеулі під час Католицького кінофестивалю (caff), були зворушені до сліз, і багато хто з глядачів відзначив, що вони отримали велику духовну користь. Митрополит Корейський Амвросій побажав, щоб ми, по молитвах святого Нектарія, вирощували в собі три великі чесноти святителя, а саме терпіння, любов і всепрощення, щоб увійти, подібно до нього, до Царства Небесного.

Фото