![](https://i0.wp.com/orthodoxkorea.org/wp-content/uploads/2022/02/1644460937406-26.jpg?fit=1440%2C1080&ssl=1)
30 січня, у день пам’яті преподобного Антонія Великого, у храмі святого Максима Грека відбулася хрещальна Літургія.
Після проходження катехизації прийняли Святе Хрещення і стали новими чадами Православної Церкви п’ять осіб: немовля Єва, Антоній, Ірина, Марина та юначка Карина.
На цій службі, що поєднала в собі таїнства Хрещення, Миропомазання та Євхаристії, були присутні не тільки священики, які хрещалися з їхніми батьками та хрещеними, але й парафіяни храму. Таким чином, через прийняття святих Таїнств новоосвічені могли пережити зустріч з Богом, з Христом як Главою нашої Церкви, і з усім Тілом Церкви, беручи участь разом з її громадою в таїнстві Святої Євхаристії.
Очолив служіння Божественної Літургії настоятель храму ієрей Роман Кавчак.
Після євангельського читання було зачитано слово митрополита Сотирія про Божественну Літургію – тлумачення третього прохання Великої Ектенії “Про святий храм цей і з вірою, благоговінням і страхом Божим, що входять в онь…”. У проповіді владика доступними словами просто і проникливо пояснив, якою є роль храму в житті православної людини і як слід зберігати благоговіння і страх Божий.
Богослужіння завершилося привітанням нових членів Церкви, їхніх батьків та сприймачів.