![](https://i0.wp.com/orthodoxkorea.org/wp-content/uploads/2022/08/KakaoTalk_20220801_144641845_20-1.jpg?fit=1440%2C1081&ssl=1)
Благодаттю Божою успішно завершилася літня зміна Молодіжного табору Православної Митрополії Кореї в Чхунчхоні.
Діти весело та творчо провели канікули, вивчаючи англійську мову та засвоюючи основи християнського життя у щоденній практиці. Наше серце зігрілося, коли за день до завершення зміни ми почули слова однієї дитини: “У таборі я навчився більше любити Христа!”
Сердечно дякуємо компетентному персоналу та волонтерам, які ревно працювали над здійсненням цієї священної справи. Нехай Господь віддасть їм сторицею за самовіддану працю любові!
Чекаємо на всіх у зимовому таборі!