![](https://i0.wp.com/orthodoxkorea.org/wp-content/uploads/2023/08/KakaoTalk_20230807_160447218_10.jpg?fit=1024%2C768&ssl=1)
Третій тиждень з систематичністю та ретельністю продовжувалися роботи з розпису храму Успіння Пресвятої Богородиці в Чонджу.
У п’ятницю, 4 серпня, опівдні група іконописців та їх помічники, а також парафіяни храму, що працювали як волонтери, відчули непередбачену радість, коли розібрали верхній ярус рештування, з’явилися образи Пантократора, Небесної Божественної Літургії та старозавітніх пророків в куполі церкви у завершеному вигляді. Спільний вигук “Слава Тобі, Господи, слава Тобі!” був наповнений духовною радістю та найсвітлішими почуттями, що випливали з сердець усіх присутніх.