![](https://i0.wp.com/orthodoxkorea.org/wp-content/uploads/2022/12/KakaoTalk_20221208_112751812_23-e1670553461237.jpg?fit=633%2C802&ssl=1)
День святого Миколая – престольне свято у кафедральному соборі Сеула – цього року, як і в попередні роки, було радісним та благодатним.
Святкування розпочалося в неділю, після завершення Божественної Літургії: перед відпустом митрополит Амвросій переніс ікону святителя Миколая і ковчег, що зберігається у вівтарі, з часткою мощей святого в центр собору. За традицією свята, після спільної церковної молитви діти отримали різноманітні подарунки від святого Миколая.
Після спільної трапези любові молодь собору та старші парафіяни брали участь у прибиранні храму та його території та в прикрашенні приміщень комплексу собору до свята Різдва Христового.
Напередодні свята після здійснення Великої вечірні з Літією митрополит звернувся до парафіян із проповіддю на тему: «Святі – найбільші благодійники людства». Після цього відбулася Хресна хода з іконою та мощами святителя Миколая навколо храму.
Вранці в день свята відслужили святкову Утреню та Божественну літургію. Після закінчення богослужіння всіх було запрошено до святкової трапези.