![](https://i0.wp.com/orthodoxkorea.org/wp-content/uploads/2023/04/DSC_0178-scaled.jpg?fit=2560%2C1696&ssl=1)
У Лазареву суботу, 8 квітня 2023 року, під час хрещальної Божественної літургії у Миколаєвському соборі м. Сеула оголошені: Микола Гуш, Катерина Шин, Діонісій Кім, Надія Шегай, Микита Шин та Богдан Самарін – прийняли Таїнства Святого Хрещення та Миропомазання.
Після закінчення Божественної літургії митрополит Амвросій від свого імені та від імені священників Романа Кавчака та Антонія Ліма, привітав новохрещенних і побажав їм, а також усім членам церковної громади прожити все своє життя в лоні Православної Церкви та нести Світло Христове своїм ближнім.
Пізніше у залі Митрополії відбулося урочисте частування, під час якого в нашій багатонаціональній громаді ми знову могли спостерігати велике чудо нашого єднання в Тілі Христовому, попри етнічні, культурні та мовні відмінності між членами Церкви.