![](https://i0.wp.com/orthodoxkorea.org/wp-content/uploads/2022/11/20221030-4.jpg?fit=1440%2C1081&ssl=1)
У неділю вранці, 30 жовтня 2022 року, після того, як стало відомо про трагічну подію, яка відбулася напередодні ввечері в районі Ітхевон міста Сеула, у Свято-Миколаївському соборі після Божественної літургії було здійснено особливу спільну молитву. Парафіяни, які зібралися в храмі, складають багатонаціональну громаду, особливо молилися за упокій душ 155 молодих людей, які загинули на вулицях Ітхевона.
У Корейській православній митрополії ми продовжуємо молитися також і про те, щоб Бог дарував зцілення тим, хто отримав фізичні та душевні травми, а також дав сили та втіху батькам та близьким жертвам цих страшних подій. Висловлюємо всім їм щирі співчуття!