![](https://i0.wp.com/orthodoxkorea.org/wp-content/uploads/2022/07/KakaoTalk_20220726_182823112_05-1-scaled.jpg?fit=2560%2C1696&ssl=1)
Після тривалої перерви, викликаної коронавірусом 2019 року, цього року, з Божою допомогою та заступництвом 24 святих покровителів Православної Церкви у Кореї, молодіжний табір Православної Митрополії Кореї у Чхунчхоні відновив роботу.
Головна тема табору – “Ліки безсмертя”. Керуючись Святим Письмом та вченням святих отців православні вчителі прагнули прищепити молодим учасникам табору глибше усвідомлення особливої важливості Євхаристії для їхнього духовного життя.
У програмі табору були ранкове та вечірнє богослужіння у православному храмі, вивчення Біблії, уроки англійської мови, лекції з духовного виховання, спорт, походи, відвідування музеїв тощо.
Фотографії