![](https://i0.wp.com/orthodoxkorea.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG_8743-2-scaled.jpg?fit=2560%2C1707&ssl=1)
У понеділок, 21 листопада, митрополит Амвросій з духовенством і мирянами Православної Митрополії в Кореї взяли участь у щорічній Генеральній Асамблеї Національної ради церков у Кореї ( NCCK). Учасники зібрання приділили подіям в Україні. На захід був запрошений митрополит Донецький і Маріупольський Сергій Горобцов, але через віну не зміг бути присутнім особисто, а його промову зачитав священник Роман Кавчак.
Також у п’ятницю, 24 листопада, митрополит Амвросій разом із духовенством Православної митрополії Кореї взяв участь у молитовно-мирній акції протесту проти війни в Україні, на якій до присутніх від імені митрополита Донецького і Маріупольського Сергія звернувся священник Роман Кавчак.