![](https://i0.wp.com/orthodoxkorea.org/wp-content/uploads/2023/04/2023-성모기립찬양-5주-2.jpg?fit=811%2C1440&ssl=1)
Цього року кожної п’ятниці Великого посту у всіх парафіях Корейської Православної Митрополії духовенство та парафіяни з особливими почуттями співали акафіст до Пресвятої Богородиці.
Бог надав нам особливу можливість, за заступництвом Його Пресвятої Матері, не лише брати участь у богослужіннях, присвячених Пресвятій Богородиці, але й почути проповіді слова Божого, виголошені митрополитом Корейським Амвросієм у Свято-Миколаївському соборі в Сеулі.
Серія цьогорічних проповідей булла основана на піснеспівах Тріоді, при цьому владика Амвросій прагнув підкреслити глибокий зв’язок церковних піснеспівів з біблійними текстами, і цей зв’язок у деяких випадках досягає дослівного оформлення. Таким чином, кожен міг краще зрозуміти величезну богословську значущість православної гімнографії. Подібний аудіовізуальний метод навчання Божому слову має давню традицію і використовується Православною Церквою протягом століть.