![](https://i0.wp.com/orthodoxkorea.org/wp-content/uploads/2023/07/KakaoTalk_20230718_161118910.jpg?fit=1440%2C665&ssl=1)
17 липня 2023 року в місті Чонджу розпочалався процесс розпису храму Успіння Пресвятої Богородиці. Цю роботу очолив відомий грецький іконописець професор Созос Гіаннудіс, який прибув разом із іншими іконописцями з Греції для здійснення цієї священної місії.
Спільно з волонтерами з Кореї та Тайваню, професор Созос провів планування та організацію майстерні для виконання необхідної роботи.
Робота з розписання святої церкви розпочалась зранку з молитви, під час якої Митрополит Кореї та настоятель приходу, священик Іларіон Чжон, читав особливу молитву перед Господом та Пресвятою Богородицею за майстрів та їх помічників, а також за тих, хто відповідає за приготування їжі для більш ніж сорока учасників проекту.
Митрополит подякував всім учасникам і побажав їм здоров’я і сили, щоб успішно завершити цю дуже важливу священне діло для життя Церкви в Кореї.