Подячний обід

Неділя, 29 жовтня 2023 року у церковній громаді сеульського храму святого Миколая була особливо теплою та радісною. У цей день було організовано подячний обідна для волонтерів, які брали участь у підготовці та проведенні щорічного осіннього Фестивалю кухонь народів світу, який відбувся 15 жовтня 2023 року.
Це було справжнє свято смаку та дружби! Усіх учасників об’єднало спілкування в атмосфері братерства. Особливим доповненням до цього були вишукані страви, особливо барбекю.
Під час трапези настоятель собору пресвітер Антоній Лім від імені Митрополії висловив щиру подяку всім, хто самовіддано працював як у день проведення фестивалю, так і попередні дні під час підготовки. Саме завдяки цим зусиллям фестиваль впройшов успішно. Особливо була відзначена праця членів молодіжної групи SYNDESMOS та представників слов’янської частини громади – їхній неоцінений внесок став запорукою успіху цієї чудової події. Зусилля та ентузіазм, вкладені в проведення фестивалю, принесли успіх і надихнули всіх присутніх на нові проекти. Фестиваль дав кожному важливий досвід ознайомлення з різними культурами, що взаємно збагачує нас і об’єднує.

Фотографії